O NAS

 

"FOR-SOFT" to rodzinna firma zajmująca się kompleksową obsługą informatyczną.

-  Powstała w roku 1988 jako Programy komputerowe FOR-SOFT Krystyna Fornalczyk (1988 - 2013). Zajmowała się początkowo produkcją i wdrażaniem oprogramowania, a następnie obsługą stron www.

-  W roku 2007 ofertę "Programów Komputerowych" poszerzył Serwis komputerowy FOR-SOFT Ryszard Fornalczyk (2007- 2010). Zajęliśmy się nadzorem nad pracą systemów IT i serwisem sprzętu informatycznego.

-  Od 1 stycznia 2014 firmę Usługi Informatyczne FOR-SOFT prowadzi Wojciech Fornalczyk.

Nasi klienci to: 

- spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe, administracje budynków komunalnych itp.

- biura rachunkowe

- małe i średnie zakłady usługowe i produkcyjne.

Służymy im doradztwem w planowaniu zakupu oprogramowania i sprzętu informatycznego. Nadzorujemy wykonawstwo instalacji informatycznych. Wykonujemy bieżący nadzór (osobisty lub zdalny) nad pracą eksploatowanych przez naszych klientów systemów komputerowych. Administrujemy ich strony internetowe. Wykonujemy na ich życzenie dedykowane oprogramowanie specjalistyczne.  Preferowana forma współpracy to długoterminowa umowa. 

W zakresie oprogramowania dla spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot i administracji domów mieszkaniowych od roku 2005 współpracujemy z Zakładem Informatyki Stosowanej "Pixel" . System ADA®  produkcji tej firmy jest nowoczesnym oprogramowaniem pracującym wyłącznie w środowisku Windows. Wszystkie programy wchodzące w skład tego systemu pracują na wspólnych bazach. System sprawdza się zarówno w dużych jak i małych administracjach. Pozwala na przetwarzanie nieograniczonej liczby  administracji w jednym systemie (usługowa administracja wielu wspólnot). Nie wymaga wygórowanych parametrów od serwera i sieci komputerowych. Jest stosunkowo łatwy w obsłudze. 

Właśnie ten system jest przez nas polecany spółdzielniom i wspólnotom mieszkaniowym a także administracjom domów. Dokonujemy jego instalacji u klienta, dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, prowadzimy szkolenie personelu oraz stały (wg życzenia) nadzór nad wprowadzaniem i przetwarzaniem danych.

Jako uzupełnienie systemu ADA oferujemy własne moduły pozwalające na zaspokojenie indywidualnych potrzeb klienta. Dotyczy to przede wszystkim:

- współpracy systemu z komputerami przenośnymi PSION zakupionymi w latach 90-tych do odczytu zużycia wody,

- prostego rozliczania CO,

- zaawansowanej analizy kosztów i  przychodów w różnych wariantach,

- obsługi kont wirtualnych (import danych bezpośrednio z systemu MultiCash)

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego oprogramowania w zakładce Oprogramowanie

 

 

Usługi Informatyczne For-Soft Wojciech Fornalczyk

16-400 Suwałki ul. 1 Maja 4a/24

87-566-44-72, (+48) 602-393-253

mailto:sforforsoft@gmail.com